אבן קיסר הנו שיש קרמי. הוא מבוסס על חומרים מלאכותיים בדחיסה שיוצרת את המשטח הקרמי. זהו משטח שניתן לעצב במגוון דרכים, הן בגוון הצבע והן בטקסטורה בה הוא מתלבש על האריח: חלקה, מחוספסת, מבריקה, מט, ועוד. ניתן להסדיר שיש אבן קיסר בצבע אחיד או בצבעים על פי הצורך.

דגמי שיש אבן קיסר - CaesarStone

ייעודו של שיש אבן קיסר

שיש אבן קיסר משמש במטבחים בהם נדרש תקציב נמוך להסדרת השיש. זהו משטח שתמורה למחיר לא יקר כלל, יכול הדייר לבחור מגוון עיצובים מלוטשים שיקדמו מאד את הדקורציה הפנימית בחלל המטבח שלו. השיש מגיע באריחים עבים למטבחים גדולים לצד אריחים דקים למטבחים קטנים ועל כן הוא יכול להשתלב ויזואלית במגוון לוקיישנים במטבחים שונים. ניתן למקמו על אי המטבח, על מזנון הצד ועל המשטח הראשי. בעשותכם כן, מומלץ לבחור באותו הדגם כדי ליהנות מיציבות בעיצוב החדר ומהמשכיות דקורטיבית במשטחי השיש שלכם.

מגבלותיו של שיש אבן קיסר

אבן קיסר לא נועד להנחת סירים חמים ומחבתות רותחות בכלל. הדבר יוביל להעלאת כתמים שחורים על השיש שלא יהיו ניתנים להסרה. אבן קיסר גם לא נועד לחיתוך, אלא על משטחי חיתוך שהונחו עליו מבעוד מועד. העברת סכין ישירות על השיש תיצור בו חתכים בולטים שיוציאו אותו משימוש. השיש אינו נועד להתקנה במטבחי גן חיצוניים, אלא אך ורק במטבחים פנימיים בתוך הבתים.

בחירה מעשית של שיש אבן קיסר

את הבחירה המעשית של שיש אבן קיסר מומלץ לעשות כאשר אתם בונים מטבח חדש, משפצים מחדש מטבח קיים או מחליפים את השיש בלבד במטבח זה. הוא יכול לשמש גם במטבחים ישנים מאד שבתוכם ישנן תשתיות ישנות ותו לא. את הבחירה יש לעשות על פי התאמת הצבע והתאמת הטקסטורה למרחב. במרחב בו יש כיווני אוויר רבים החשופים לשמש, מומלץ להשתמש פחות באלמנט המבריק, בעוד בחדרים ללא חלונות או עם מעט כיווני אוויר רצוי להבליט מרכיב זה להשלמתו באופן נקי וחלט ללא סנוור. בבחירה המעשית של מטבח אבן קיסר מומלץ מאד להיוועץ במומחי שיש שילוו אתכם ויסייעו לכם לבחור את הדגם הנחוץ ביותר למטבחים מהם אתם מתנהלים.

Rafael תעשיות שיש למטבח – שיש אבן קיסר בעיצוב מלוטש לכל מטבח

בחברת Rafael תעשיות שיש למטבח עוסקים ביבוא והתקנת שיש למטבח אבן קיסר. השיש מיועד לכל מטבח בו מרכיב זה נמצא מתאים לשימוש וקביל בעיצוב המרחב. חברת Rafael תעשיות שיש למטבח מעמידה לרשותכם קטלוג שיש אבן קיסר באמצעותו ניתן לבחור את הרכיב היפה והדקורטיבי ביותר עבור המטבח שלכם. ניתן, במקביל, להיוועץ עם המומחים של Rafael תעשיות שיש למטבח להבטחת תוצאת עיצוב מספקת במיוחד, כזו שתשתלב במטבח שלכם באופן מחמיא ומספק עד מאד. בחברת Rafael תעשיות שיש למטבח משקיעים במטבחי הלקוחות באופן ניכר ומביאים אותם להיות מלוטשים במראה החיצוני שלהם בזכות אריחי אבן קיסר דקורטיביים בהתאמה מושלמת עבורם. הזמינו אבן קיסר מבית Rafael תעשיות שיש למטבח! ניתן להזמין שיש למטבח שמנת, לבן ושחור!