אוניקס הוא שיש אבן טבעי דמוי זכוכית. השיש מבוסס אמנם על אבן בלבד, אבל מרקם העיצוב הוא לא רק מבריק, אלא דמוי-מראה. רבים ממעצבי המטבחים המעוניינים בהשתקפות של עצמם מבעד למשטח יבחרו שיש למטבח אוניקס כפתרון העיצוב למשטחי העבודה שבהם. השילוב של אבן טבעית המאפשרת אפקט מראה מושך רבים וטובים להתקין בביתם שיש אוניקס.

דגמי שיש אוניקס - Onix

אריח שיש מבריק במיוחד

מטבח שיש אוניקס הוא מטבח באווירה של חלונות בלגיים וחדרי שמש. אמנם ניתן להזמין טקסטורת מט, אבל משטח מבריק שעשוי אוניקס הוא משטח בעל רמת הברקה של מראה, על אף שמדובר באלמנט צבעוני ולא שקוף. זוהי האבן שהכי מקרבת אתכם למראה המלוטש והחלק של הזכוכית הטהורה.

משתלב עם כל סוגי המטבחים

שיש אוניקס ניתן לשלב בקלות עם כל סוגי המטבחים: מודרני, כפרי, בורגני-אותנטי ועוד. הוא מתאים כמענה שיש למטבח שחור, שיש למטבח שמנת ואפילו שיש למטבח לבן שלג במראה מבריק במיוחד. שיש אוניקס לא רק משתלב עם הנוף והטקסטורות במטבח, הוא מחדד ומלטש אותם והופך את החדר שלכם למעוצב באופן שלא הכרתם אותו בעבר.

מגבלות שיש אוניקס

על אף היותו עשוי אבן טבעית ולא קרמית, יש לו מגבלות שכדאי להכיר: הוא לא סופג עומסי חום כבדים לאורך זמן, ועלול להיות רגיש לשריטות. על כן, לאלמנט המבריק של האוניקס בהחלט יש מחיר: הלקוח חייב להבין כי יש לו משטח שיש מוגבל שלא ניתן לעשות עליו פעולות אינטנסיביות של שינויי אקלים, מכות יבשות והפעלת חפצים חדים. המשטח מתאים לפעולות סטנדרטיות בלבד.

התאמה למטבח פנימי בלבד

אוניקס אינו יכול להיות משולב במטבח חיצוני מפאת מגבלותיו, אבל במטבח הפנימי הוא מספק מענה ראוי ולאורך זמן למי שמשמר אותו כהלכה ולא משתמש עליו בחפצים חדים או חמים מעבר לסף הקיבולת שלו. בחוץ, אין לנו שליטה על איתני הטבע ולכן משטח זה אינו מתאים לסביבה של מטבח-חוץ.

ניתן לשילוב במטבח קיים או חדש

על אף המראה המבריק של רוב דגמי שיש למטבח אוניקס, הוא יכול להשתלב גם עם מטבח קיים, כולל עם מטבח בו הארונות והמגירות נראות ישנות למדי. כמובן שניתן לשלבו גם במטבח משופץ מחדש או מטבח חדש לחלוטין בתוך בית הלקוח. השיש מתאים לכל סוגי המטבחים בכל המצבים.

שיש אוניקס מבית Rafael תעשיות שיש למטבח – חגיגה עיצובית במיטבה

עם שיש אוניקס של חברת Rafael תעשיות שיש למטבח גם אתם יכולים ליהנות מעיצוב בוטיק במטבח שלכם על כל עמדת עבודה או אי למטבח. שיש אוניקס מאפשר לכם ליצור סביבת עיבוד מזון מבריקה המתאימה גם לעיצוב מודרני וגם לעיצובים אותנטיים. בחברת Rafael תעשיות שיש למטבח מתאימים עבורכם את הקומבינציה המושלמת של שיש אוניקס בהתאם לעיצובים ולצרכים במטבח שלכם. שיש למטבח שחור, שיש למטבח לבן שלג ושיש שמנת ניתנים לשילוב בכל סוגי המטבחים בגוונים המדויקים המתאימים לעיצוב הפנימי שלהם. פנו ל- Rafael תעשיות שיש למטבח למידע נוסף!