אינפיניטי הוא חומר קרמי המיוצר באיטליה. שיש אינפיניטי מאפשר למשתמש ליהנות מרמה גבוהה מאד של קרמיקה הן בעיצוב והן בשימוש פיזי במטבח. השיש יכול להשתלב בכל סוגי העיצובים במטבח, מהכפרי ועד המודרני, ומאפשר רמות גימור שונות של קרמיקה, מבריק, מט, מחוספס, חלק ועוד.

דגמי שיש אינפיניטי - Infinity

קהל היעד של שיש אינפיניטי

שיש אינפיניטי משרת במיוחד את אוהבי הקרמיקה, אלו שרגילים לעשות עבודות מטבח על קרמיקה ומכירים היטב את כל כללי הזהירות בעבדם על משטח זה: ללא מלח לימון במגע ישיר, וללא השתתת עומסי חום וחיתוכים חדים ועוצמתיים מדי. אבל, ביחס למשטחי קרמיקה אחרים, האינפיניטי מחזיק מעמד הרבה יותר בתחומים הללו ועל כן נחשב יוקרתי ומומלץ יותר ממשטחים קרמיים בייצור של חברות אחרות.

עמידות ברמה גבוהה

שיש אינפיניטי הוא קרמיקה מאד עמידה. היא מגיעה לעוצמתו של הפורצלן ברוב הפעולות שמהוות נקודות תורפה לאריחים: הפעלת מכשירים חדים ישירות על השיש וכינון עומסי חום של סירים ומחבתות. ברם, חשוב לזכור כי בדומה לפורצלן, אינפיניטי היא קרמיקה, וכקרמיקה מדובר בסופו של דבר בחומר רגיש. לכן מי שמתכנן לחתוך ירקות על המשטח ולהניח סירים רותחים, זו לא הקנייה בשבילו. משטח אינפיניטי מיועד לכך שאם לעתים רחוקות תתבצע טעות כמו הנחת סכין חדה על המשטח בעוצמה או הנחת סיר רותח לזמן מצומצם מאד, הסיכוי שייגרם נזק למשטח נמוך מהסיכוי לכך בקרמיקה רגילה. מניעה מוחלטת של נזקים לא ניתן להבטיח באמצעות שיש אינפיניטי ולכן הייעוד שלו הוא ביצוע פעולות מטבח סטנדרטיות בלבד.

בחירה נרחבת של עיצוב המשטח

ניתן לבחור משטחים בצבעי שמנת, לבן או שחור המתאימים למטבחים בעלי גוונים אלו. שיש למטבח לבן, שמנת או שחור שמבוסס על אינפיניטי מהווה בחירה מעולה ברמה העיצובית, שכן ניתן להזמין בגימור הרצוי מבחינת טקסטורה ועיצובים: מבריק, מט, עיטורים דו גוניים או השארת המרקם חדגוני, ועוד. ישנן המון דרכים לגבש את עיצובו של שיש למטבח אינפיניטי, מה שמייצר התאמה למגוון רחב של מטבחים, מהמודרניים ביותר ועד הכי אותנטיים. המשטח מתאים גם לחזות הוויזואלית של מטבחים בכל סדר גודל. חברת אינפיניטי מייצאת לישראל משטחים דקים המשתלבים בחדרים קטנים ללא מראה מגושם, ומשטחים עבים המיועדים לחדרים היותר גדולים.

Rafael תעשיות שיש למטבח – שיש אינפיניטי מעוצב ואיכותי

בואו להגשים חלום ולרכוש את השיש האיטלקי מהמובילים בארץ המגף: שיש למטבח אינפיניטי. שיש זה מביא את המטבח שלכם לרמות גימור עיצוביות חסרות תקדים ומאפשר שילוב בכל סוגי המטבחים, מעיצוב מודרני ועד כפרי, ממטבח קטן ועד גדול. ביחס למשטחי קרמיקה אחרים הוא נחשב לעמיד מאד, אך כחומר קרמי אינו מיועד ליישום כל הפעולות החדות או המבוססות על רתיחה, ובוודאי שלא לאורך זמן. המשטח מיועד לעבודת מטבח סטנדרטית, תוך הגברת הסיכוי שלו לא להתבלות אם מעת לעת מבצעים עליו פעולות אלו. שיש אינפיניטי מתאים לחובבי העיצובים המלוטשים וייעודי לחובבי הקרמיקה כמשטח עבודה. ב- Rafael תעשיות שיש למטבח ילוו גם את פרויקט האינפיניטי במטבח שלכם.