גרניט הנו שיש שמקורו באבן הגרניט הטבעית. שיש למטבח גרניט הנו אחד החזקים והעמידים בתחום תשתיות המטבח ועל כן הוא מיועד לשימוש אינטנסיבי בו נעשות פעולות עוצמתיות מן הרגיל: הנחת סיר חם או מחבת רותחת ישירות על האבן, חיתוך שעלול לחרוג ממשטח העץ ולפגוע בשיש, וכד'. לא בכדי שיש גרניט משמש גם כמשטח חוץ. זוהי אחת האבנים הטבעיות החזקות בטבע ותכונה זו מורגשת מאד בעת סדר היום במטבח.

חברות דגמי שיש גרניט

ניתן להשיג בגוונים שונים למטבחים בעיצובים ייחודיים

תשתית זו משמשת כרכיב שיש למטבח שחור, שמנת או לבן. ניתן לשלב רכיב זה במגוון טקסטורות, מבריקה, חלקה, מט, מחוספסת, עם שילוב גוני, בגוון אחד, ועוד. שיש גרניט הוא שיש שתוכננו לו עיצובים רבים במיוחד והוא גמיש מאד בעיצוב המטבח שלכם. בקטלוג ניתן למצוא מגוון עצום של עיצובי שיש למטבח גרניט לבחירת הלקוח לשם השלמת העיצוב בחדר זה.

ניתן להשיג במידות עובי שונות

שיש גרניט יכול להיות מוסדר במידות עובי מגוונות. חשיבות העובי אינה אקוטית עבור פינוי מקום במטבח. היא מצביעה על הדרך בה בחרנו לעצב אותו, וטעות בבחירה עשויה להביא לעיצוב מגושם או כזה שלא משתלב כהלכה. למשל אם החדר ממש קטן ואתם בוחרים שיש גרניט עבה, הוא יהיה מאד בולט במרחב עד כדי מגושם. ואם המטבח גדול ועובי השיש דק, הוא בקושי ישפיע על הנעשה במרחב. לכן, קיים יחס ישר בין מידת העובי לגודל המטבח.

ניתן לבסס במספר לוקיישנים במטבח

אם אתם משנים את תוואי עמדת הכנת המזון המרכזית – ניתן להגשים שינוי זה גם במזנון הכניסה למטבח ובאי למטבח. שיפוץ כל המזנונים המוגבהים במטבח עם אותו סוג שיש מאפשר לכם לשמור על עקביות עיצובית ובמקרה של שיש גרניט – ליהנות מאיכות שימוש חסרת פשרות, ניקיון קל ובלאי נצבר איטי ביותר גם אם העשה שימוש מלכלך לעתים תכופות או אינטנסיבי ברמה הפיזית.

אחד מאריחי המטבח המורכבים להתקנה

חשוב להבין כי ההתקנה חייבת להתבצע על ידי בעל מקצוע. בשונה מאבנים לא טבעיות, שיש גרניט הוא אן שהיא גם טבעית וגם איכותית ולכן חשוב לבדוק שבהתקנה מוחקים לנו סדקים בשיש בין העובי לרוחב ובין הרוחב לאורך על מנת שהשיש ירגיש מקשה אחת ולא אוסף רכיבים חתוכים.

שיש גרניט של Rafael תעשיות שיש למטבח – ליהנות מאיכות חסרת פשרות

שיש הגרניט של Rafael תעשיות שיש למטבח הנו שיש יוקרתי ואיכותי הנבחר בקפידה על ידי מומחי הרכש בחברה. השיש מיובא מהתעשיות הגדולות הבינלאומיות לייצור תשתיות מטבח ומספק את כל מה שאתם צריכים בשביל ליהנות מאיכות חסרת פשרות, יציבות מלאה במהלך השימוש ועיצוב שאף אורח לא ימהר לשכוח. השיש ניתן להטמעה על איי מטבח ועל מזנוני מטבח ראשיים וצידיים. במידה והרכש מיועד למספר עמדות, רצוי לרכוש מ- Rafael תעשיות שיש למטבח את אותו שיש למטבח וליהנות מתנאי שימוש זהים ועיצובי מטבח עקביים.