דקטון הוא משטח איכותי למטבח המיוצר בספרד. הוא עשוי מחומרי גלם כמו זכוכית, קוורץ וחרסינה ועמיד יותר משלושתם גם יחד. זהו למעשה החומר המלאכותי החזק ביותר שנוצר עד כה, חזק בהרבה אפילו מן הפורצלן. חומר זה נועד לשימוש רב תחומי במטבח ללא מגבלות, כולל יישום מהלכים אינטנסיביים המצריכים שימוש בכוח פיזי.

דגמי שיש דקטון - Dekton

אידאלי לספיגת חום וחיתוכים

זהו השיש מספר אחד לחיתוכים ושינויי חום. אם אין מקום על משטח הירקות כשחותכים סלט, ניתן לחתוך על המשטח עצמו ללא שריטה, גם אם מדובר בסכין מקצועית וחדה במיוחד. ניתן להניח על השיש סיר שזה עתה ירד מהגז ואפילו מחבת מהולה בשמן רותח ללא הותרת מילימטר חומר שרוף על השיש. השיש אינו מצריך בשימוש ברובע בכלל מסיבה פשוטה: הוא מגיע בחתיכה אחת ענקית המוזמנת על פי מידת השיש הנחוצה לכם במטבח.

האריח שכל מי שמשתמש אינטנסיבית במטבח זקוק לו

אין ספק שמי שמסדיר במטבח שלו דקטון יודע מה הוא עושה. זהו שיש שאינו מוגבל בשום פעולה, לא משאיר כתמים ועומד בלחצים של הפעלת כוח או חום ועל כן מי שרוכש אותו הוא המשתמש האינטנסיבי, זה שמבשל, אופה ומטגן על בסיס יומיומי כחלק מהשגרה. שיש דקטון במטבח שזה השימוש שנעשה בו היא הרכישה הכי אחראית והכי נכונה עבורכם.

ניתן להשתמש במטבח חוץ בגינה או בגן אירועים

רוכשים עבור מבנה בו המטבח מתנהל בחוץ ולא בפנים? שיש למטבח דקטון הוא בדיוק מה שאתם צריכים! השיש נועד לספוג גשם, ברד, שלג, קרינת UV מהשמש, רסיסי לילה (טל) וסופות חול מבלי להותיר אבק, אבנית או כל סממן אחר של בלאי. המשטח פשוט נשמר כמו חדש, כביום הרכישה. לכן, מי שמסדיר שיש למטבח חוץ – מומלץ לו לבחור אך ורק בדקטון ספרד.

ניתן למימוש בצבעים שחור, לבן ושמנת

הדקטון ניתן לבחירה בצבע שחור בזלת, לבן שלג או שמנת, והוא מאפשר שילוב של צבעים כשכבה שנייה בדמות פסים אקראיים וקווי אורך ורוחב. שיש למטבח דקטון ניחן גם במידות עובי שונות אותן מומלץ לבחור בהתאם לגודל המטבח. במטבח גדול, שיש עבה ישתלב יפה ובמטבח קטן, השיש הדק הוא שיידרש כדי ליצור עיצוב מושלם ולא בולט באופן מגושם מדי.

Rafael תעשיות שיש למטבח – שיש דקטון מספק רמה אחרת של עמידות ויציבות

בחברת Rafael תעשיות שיש למטבח מייבאים מספרד את אריחי שיש דקטון. החברה עובדת עם אריחים בצבעים ובעיצובים שונים ומאפשרת ללקוחות לבחור את המתאים להם ביותר. החברה מיישמת בבית הלקוח את בחירתו ומלווה את התהליך מראשיתו. לחברה מבחר אדיר של אריחי שיש דקטון לבחירת לקוחות כל המטבחים, מהקטן ביותר ועד להכי גדול. הדקטון מתאים גם לשילוב על משטחי מטבח ראשיים וגם על שילוב אי למטבח ומספק מענה נהדר בהכנת כל סוגי המזון, בביצוע כל סוגי הפעולות במהלך ההכנה וכמשטח שיכול לשרת את המשתמש גם במטבח הפנימי וגם במטבח החיצוני.