שיש למינם משתייך לקבוצת הפורצלן, אלא שחברת למינם (איטליה) משתמשת בחומרי החיזוק שלה כדי ליצור משטח עמיד במיוחד, גם ביחס לדגמי פורצלן אחרים. שיש למינם ניתן להסדרה בגוון מט או מבריק, חד או רבגוני, ומאפשר שילוב עם כל עיצובי המטבח, מהמודרניים ועד לאותנטיים ביותר. שיש למטבח למינם מאפשר לכם ליהנות מעיצובי יוקרה ידועים למעטים ובכך להשביח את מראה המטבח שלכם.

דגמי שיש למינם - Laminam

לקוחות עבורם השיש מתאים

השיש מתאים לכל לקוח שיש לו ניסיון עם אריחי פורצלן, אשר מעוניין לקחת את התחום הזה למעלה הבאה. למי שאינו בקיא בנושא, נספר כי שיש פורצלן הוא שיש קרמי עמיד ביחס לסוגים אחרים של קרמיקה, משום שהוא מהול גם בדבקים, חול וחומרי מילוי נפח. למינם הוא פורצלן בו השימוש בחומרים הללו אינטנסיבי יותר ואיכותי יותר. הדבקים, החול, האבנים וחומרי המילוי מיוצרים באופן ייחודי בתעשיית מפעלי למינם באיטליה ומביאים את תחום הפורצלן לשיא שלו. זו ללא ספק הקרמיקה מבין היותר איכותיות שניתן לבקש עבור המטבח.

בחירת עיצוב מגוונת מאד

יתרון מהותי של שיש למטבח למינם הוא בבחירת העיצוב. זהו שיש שניתן למצוא לו מבחר אדיר של עיצובים המתאימים לשמש שיש למטבח שחור, שיש למטבח שמנת ואפילו לבן שלג. בכל אחד מהדגמים ניתן לבחור המון טקסטורות בהן תבקשו לראות את השיש שלכם: חלקות, מחוספסות, שילוב רבגוני או חדגוני, ועוד. שיש למינם מאפשר גם בחירה של עובי האריח בהתאם לגודל החדר. אם החדר גדול – יש לבחור שיש למינם עבה, ואם הוא קטן, שיש למינם דק ישתלב היטב במרחב.

עמיד וחזק למכות חום וחיתוך

עמידות וחוזק חזקים יותר מיתר דגמי הפורצלן, אך אסור לשלוח כי שיש למטבח למינם הוא עדיין פורצלן, ולכן ישנה הגבלה מסוימת. הגבלת חום כבד או חיתוך עם מכשיר חד מדי קיימת, וצריך להיזהר בה. אבל ביחס לדגמי פורצלן אחרים, עשיית טעות שתגרום להתחממות או דקירת המשטח לא תביא כל כך מהר לשחיקתו. למעשה, רוב הסיכויים שהוא ייוותר שלם. יחד עם זאת, זהו לא שיש שמיועד לעבודות אינטנסיביות יום יומיות, בדומה ליתר האריחים ממשפחת הפורצלן, שניחנת בתכונה זו ולא סופגת מכות וחום ללא הגבלה.

למינם של חברת Rafael תעשיות שיש למטבח לעצב את המטבח בראש שקט

שיש למינם של חברת Rafael תעשיות שיש למטבח מספק לכם את כל מה שאתם צריכים בשביל לעצב ביסודיות רבה את המטבח. מטבח עם שיש למינם הוא פשוט לא אותו דבר כמו מטבח בלעדיו. מטבח שיש בו שיש למטבח למינם הוא חדר מבריק, מעוצב ומלוטש שנכון לשרת את בעליו לתקופה ארוכת טווח. עם שיש למינם של Rafael תעשיות שיש למטבח גם המטבח שלכם ייראה במיטבו ויקרין מתוכו תמונות יוקרתיות ובלתי נשכחות. השבחת השיש עם אריחי למינן מטעם Rafael תעשיות שיש למטבח תסייע להגשמת חזון המטבח המעוצב ביעילות ובקלות. עם שיש למינם המטבח כבר לא אותו דבר ומשמש השראה לכל מעצב.