לפיטק הוא שיש המורכב מ- 100% מינרלים טבעיים ללא חומרים מלאכותיים או אקריליים. השיש הוא אחד מהאריחים החזקים והאיכותיים בתחום המטבחים. הוא מיוצר באיטליה ומשווק עבור מטבחים בגדלים שונים, החל ממשטחים עבים מאד למטבחי הענק ועד למשטחים דקים למטבחים קטנים. שיש זה ניחן גם בהתאמה לכל סוג של מטבח, מהכפרי והאותנטי ועד למטבח המודרני שמציג מראה מינימליסטי וחדיש.

דגמי שיש לפיטק - Lapitec

עמידות בפני חום

זהו אחד מהחומרים היעילים ביותר לעמידה בעומסי חום. ניתן להעמיד עליו סיר שזה עתה ירד מהגז הרותח, מחבת עם שמן קופץ, ואפילו להניח עליו פמוטים עם נרות ללא חשש מבלאי בכלל. החום – לא רק שלא שורף את המשטח הוא כלל לא משפיע על העמידות שלו. הוא נשאר עמיד כלעומת שהיה, ללא סממן הכי קטן לבלאי. זהו אחד המשטחים היותר כדאיים למי שרוכש אותו לשם יישום פונקציות חום על גביו.

עמידות בפני שריטות ומכות חזקות

שיש למטבחים לפיטק או אחד מהחומרים החזקים פיזית שקיימים בטבע. לכן, הוא עמיד גם בפני שריטות ויכולה לבוא עליו גם תער חדה במיוחד במידה ולא היה מקום על קרש החיתוך בעת חיתוך פירות או ירקות. השיש נועד גם לספוג מכות חזקות בעת חביטת בשר עוף או בקר לפני ההכנה. אם אתם מחפשים שיש למטבחים שיהיה חזק וישמור תמיד על יציבותו, שיש לפיטק הוא החומר בשבילכם.

ניתן להציבו במטבח חיצוני

השיש משמש גם במטבחים חיצוניים. מאד מקובל לשים אותו בגני אירועים בהם המטבח פועל בחוץ, במטבחי בית שהוחלט להציבם בחצר, ועוד. היש נועד לספוג משקעים רטובים כמו גשם, שלג וברד ומשקעים לחים כמו טל-לילה ועומסי לחות קיציים. שיש זה נועד לספוג גם קרינת שמש ישירה מבלי שייגרם לו כל נזק. מי שמחפש שיש עבור מטבח חיצוני, הלפיטק הוא ללא ספק החומר בשבילו.

חגיגה למעצבים: משתלב בכל מקום

ישנם אריחים בגוונים בהירים וישנן אריחים בגוונים כהים או ביניים, כגון לבן כהה (שמנת). לכן, שיש למטבח שמנת, לבן או שחור הוא ללא ספק שיש לפיטק. תבנית העיצוב נותרת מכובדת מאד וברוב המקרים משתבחת ביתר שאת ביחס למה שהיה טרם השינוי.

Rafael תעשיות שיש למטבח – ייעוץ והטמעה נכונה של שיש לפיטק במטבחי בתי אב

שיש לפיטק הוא ללא ספק אחד החומרים האיכותיים לשימוש במטבחים. זה לא סוד שהוא ממוקם בסקאלה היקרה של תשתיות המטבח, אבל רכישתו היא השקעה חד פעמית כדאית מאד המזכה את בעליה בעמידות מלאה בכל פונקציית מטבח שתבוא בעתיד. שיש לפיטק בייבוא של Rafael תעשיות שיש למטבח מותאם למטבח הלקוח באמצעות צוות מעצבים מקצועי ומותקן בהתאם לתכנון המתהווה. ניתן להסדיר שיש לפיטק במטבחים בחוץ ובתוך הבית, על גבי משטחים ראשיים ועל גבי איים למטבח. שיש זה מספק את כל הפתרונות בתחום הכנת המזון, תוך הבטחה שמדובר על משטח יציב, אמין ועמיד מאד בשימושי המטבח השונים ללא עוררין.