שיש סיליסטון מבוסס על 95% קוורץ. השיש מיועד עבור כל מי שמחפש משטח קל לניקיון. עם מטלית יבשה ללא סקוטש, וסבון כלים רגיל לחלוטין ניתן להסיר כל לכלוך בו המשטח נגוע. אידאלי למטבח בו משתמשים הרבה בשמנים שניתזים על המשטח ונעשה בו שימוש בחומרי טעם וריח מפיצי כתמים כמו כורכום, אבקת מרק, פפריקה ועוד. שיש סיליסטון הוא כמעט היחיד מסוגו שלא רק שהכתמים הללו ניתנים לניקוי ממנו, הם לא יוצרים ספיחה בכלל, והשיש נראה כמו חדש אחרי ניקיון פשוט וקצר שלהם. 

דגמי שיש סיליסטון - Silestone

מגוון עיצובי שיש סיליסטון

ניתן להסדיר שיש סיליסטון במגוון עיצובים, שחור, שמנת ולבן בגוונים שונים. החומר מתאים לשילוב בתור שיש למטבח לבן, שמנת או שחור בכל רמת בהירות או כהות. בנוסף, ניתן להסדיר שיש זה בטקסטורות שונות. הצבע יכול להיוותר חלק או להתקבל בגימור פסי אלכסון שרירותיים דמויי משטח שבור ליצירת עיצוב מלוטש וייחודי בכל מטבח.

ייעודי במיוחד למשתמשי המטבח האינטנסיביים

ישנם אנשים עם סדר יום קבוע במטבח, במהלכו הם משתמשים במהלכים מוגבלים של בישול ואפייה, לעומת אנשים שעבורם כל יום מהווה הרפתקה חדשה בתחום הגסטרונומיה הביתית. עבורם, השימוש במטבח גורר לא פעם כתמי לכלוך על משטח השיש, ועל כן מטבח שיש סיליסטון הוא בדיוק בשבילם. שם, ניתן להסיר גם כתמי לכלוך קשים במיוחד, כאלו שהיו גורמים בלגן רציני בכל משטח שיש אחר, בו היו נדרשים חומרי הסרה מורכבים. עם שיש סיליסטון, כמעט כל לכלוך קל מאד להסרה מבלי שייווצרו כתמים.

ייעודי לכל עמדות המטבח

שיש למטבח סיליסטון ייעודי להתקנה בעמדה הראשית, באי למטבח ובמזנונים צידיים בחדר זה. במידה וההתקנה נדרשת ליישום על כמה משטחים, מומלץ להתמיד באותו עובי, אותו גוון ואותו מרקם על מנת ליהנות מרצף עיצובי בכל החדר. מאד חשוב לבחור עובי דק למטבח קטן ועובי עבה למטבח גדול על מנת שהשיש ייראה במיטבו ולא יבלוט מדי או יהיה חסר השפעה דקורטיבית. סיליסטון ניתן להסדיר גם ברמות הברקה שונות, מבריק או מט. חשוב לבחור בזו שתיראה במיטבה במטבח ותשלים את המוטיבים העיצוביים הנדרשים בו כהלכה.

Rafael תעשיות שיש למטבח עיצוב שיש סיליסטון בבית הלקוח

אם אתם חובבי השימוש האינטנסיבי במטבח, מבשלים, אופים ומתבלים המון – שיש סיליסטון הוא בשבילכם. השיש כל כך סטרילי עד כי הוא משמש ברוב המלתחות במקומות הבילוי ובמטבח הוא יהיה מושלם למי שמחפש ניקיון קל ופשוט. עיצוב שיש סיליסטון בבית הלקוח מבוסס על בחירת הטקסטורה והצבעים הנכונים ויישום ההטמעה במטבח בהתאם לבחירה. ב- Rafael תעשיות שיש למטבח מעניקים שירות לכל לקוח בנושא בחירת המשטח האופטימלי ביותר הן בעיצוב והן בפונקציונאליות ומספקים שיש למטבח סיליסטון שייצור ברחביו את המראה המושלם והשימוש מהכי מזמין שאפשר לבקש. שיש למטבח סיליסטון של Rafael תעשיות שיש למטבח ניתן ליישם עבור מטבחים בהירים לבנים לצד שיש למטבח שחור או שמנת בהתאם לעיצוב הקיים.