שיש פורצלן הוא שיש קרמי. החומר אינו נובע מהאבן הטבעית, אלא נוצר מהקרמיקה, שבעצמה מהווה חומר מלאכותי דמוי אבן. ומה שונה מהקרמיקה? בפורצלן דוחסים לתערובת החומר אבנים, חול, דבקים ואגרגנטים (חומרי מילוי נפח) ודואגים ליישום דק של הדחיסה ליצירת חומר חזק במיוחד. לסיום, החומר מוכנס לתנור חום גבוה ויוצא כשהוא משטח פורצלן חזק ומוכן לשימוש.

חברות דגמי שיש פורצלן

ייעוד משטח הפורצלן

שיש פורצלן משמש את כל מי שהכין את עצמו להטמעת שיש קרמי במקום טבעי משיקולי תקציב, אך בתוך הנישות הקרמיות, מעוניין במוצר איכותי מהרגיל. הקרמיקה הטהורה, למשל זו של שיש אבן קיסר, רגישה לשריטות ורגישה לחום בעוד שיש פורצלן פחות רגיש אליהם. אבל אסור לשכוח שמדובר בקרמיקה. יש סף רגישות  שאסור לעבור אותו ולכן הוא לא מיועד להנחת סירים חמים וביצוע חיתוכים ליד קרשי חיתוך באינטנסיביות. זהו פשוט משטח קרמי, עם אותה רגישות כמו של קרמיקה רגילה, אך בעוצמה יותר חזקה. הסיכוי לשרוט או לחרוך משטח גרניט פורצלן נמוך בהרבה מאשר לעשות נזקים דומים על שיש קרמי ללא הפורצלן.

אפשרויות בחירת הגוונים

שיש למטבח פורצלן מתאים עבור צבעי המטבחים המרכזיים, שמנת, לבן ושחור. שיש פורצלן ניתן לעצב בגימור מט, מבריק, עם קווים ופסים או בלעדיהם. בחירת הגוונים חשובה ליישום באופן חכם על מנת להבטיח עיצוב מטבח המתאים לדרישות שלכם. כמו כן, בל נשכח כי השיש אינו חייב להיות רק רכיב-צד. ברוב המקרים, הוא רכיב מרכזי גם עבור משטח העבודה העיקרי וגם עבור אי המטבח ולכן יש לו השפעה עיצובית ניכרת. מאד חשוב לבחור שיש פורצלן כמו שצריך על מנת ליצור את עיצוב המטבח המתבקש בעיניכם.

השיש מתאים כמשטח למטבח חדש או משופץ

בין אם אתם בונים את המטבח מחדש, בין אם זהו המטבח הראשון שאתם מסדירים בבית ובין אם זה מטבח ותיק הזקוק לשיפוץ מחדש של השיש, דגם פורצלן מתאים לשלושת המטרות הללו. הוא משתלב נהדר גם במטבחים חדשים וגם במטבחים וותיקים עם תשתיות ישנות וגורם למטבח להיראות תמיד במיטבו. הטמיעו אותו על האי, על מזנון הצד ועל המזנון העיקרי וצפו בפלא של שדרוג עיצוב המטבח באופן ייחודי.

Rafael תעשיות שיש למטבח שיש פורצלן בגימור מיוחד לכל מטבח

הסדרת שיש למטבח פורצלן מחברת Rafael תעשיות שיש למטבח מאפשרת לכם ליהנות מעולם עיצובים רחב וממשטח עמיד ואיכותי. שיש פורצלן מתאים עבור כל מי שמחפש עיצוב מנקר עיניים וגם איכות שימוש חסרת פשרות ומעוניין לקחת את עיצוב המטבח שלו לאקסטרים. שיש פורצלן מספק לכן את כל הסיבות ליהנות באמת מעיצוב מטבח חדש ויפה. עם שיש פורצלן של Rafael תעשיות שיש למטבח אתם מבטיחים איכות ונוחות שימוש חסרת פשרות, כשהשגרה במטבח הופכת למענגת ומהנה במיוחד. בחברת Rafael תעשיות שיש למטבח תקבלו ייעוץ לגבי עיצוב השיש, הובלה, התקנה ואחריות ארוכת טווח כולל שירות ותמיכה לאחר הסדרתו. פנו לחברת Rafael תעשיות שיש למטבח ליישום שיש חדש ואיכותי במטבח.