שיש קוריאן הוא שיש המבוסס על שליש שרף אקרילי ו- 2/3 מינרלים טבעיים. זהו משטח שקל מאד לנקות אותו, ועל כן הוא ייעודי לכל מי שמתכוון להשתמש במטבח כחדר עיבוד ובישול מזון אינטנסיבי הכולל שימוש בחומרים היוצרים כתמים כמו אבקת אפייה, כורכום ופפריקה. שיש קוריאן לא רק לא יוצר כתמים אלא מאפשר ניקיון מאד קל ופשוט בלי להשתמש בחומרי ניקיון מורכבים.

דגמי שיש קוריאן - Corian

הצרכנים עבורם השיש מתאים

שיש קוריאן מתאים במיוחד למי שמחפש את הניקוי המהיר. כאשר נשפך חומר שיוצר כתם, חוסר היכולת לנקות אותו בלי להשאיר חלק ממנו מחייך החוצה מבעד לשכבה הפנימית היא תופעה לא נעימה כלל. לרוב, נדרש שימוש אינטנסיבי וחזק במטליות מיוחדות כדי לגרום לחומר להתפייד סופית, ולרוב יידרשו גם סטים של סבונים המיועדים לאותם כתמים. מי שלא מעוניין להיכנס להרפתקה הזו אלא להיות יכול לנקות במהירות וללא מאמץ פיזי את האריחים, שיש למטבח קוריאן הוא בשבילו.

מגבלות שיש הקוריאן

שיש קוריאן מבוסס על מגע עדין ואינו יכול לספוג חום ושריטות. הוא עלול להפוך ללבן דמוי אבנית שקשה להסיר אם הוא יבוא במגע עם מלח לימון ולכן אסור שייווצר בכלל מגע כזה, כי הסרת הכתמים הלבנים שהוא ייצור לא תמיד אפשרית. ייתכן כי השיש לא יוכל להמשיך לשמש אתכם. שיש קוריאן קונה מי שיודע מראש כי לא יחשוף אותו לכשלים הללו, אבל מהירות הניקיון תהיה מאד חשובה לו על מנת לחסוך זמן רב ומאמץ כביר להחזרת המשטח להיות נקי וחלק.

עיצוב המטבח באמצעות שיש קוריאן

השיש מתאים לצרכים שלכם? כעת תדעו כיצד מעצבים את המטבח באמצעותו. זהו שיש למטבח שמנת, שחור או לבן בדגמים שונים של צבע. אל תאמרו לעצמכם "במטבח שלי זה לא אפשרי". אם החיפויים והקירות צבועים אצלכם בעיקר בשחור, בלבן או בשמנת, ניתן להסדיר במרחבו שיש קוריאן על עמדות העבודה ואי המטבח. מומלץ לבחור בגוון שיתאים לזה של המטבח שלכם ובמידת עובי המתאימה למרחב. בחדר גדול מומלץ לבחור שיש קוריאן המבוסס על פלטה עבה ובחדר קטן על פלטה דקה. בדרך זו אתם מבטיחים שיש למטבח קוריאן שישולב בו באופן אופטימלי.

Rafael תעשיות שיש למטבח שיש קוריאן בהתאמה אישית לבית

בחברת Rafael תעשיות שיש למטבח מלווים כל לקוה לקראת רכישת השיש האולטימטיבי עבורו. אם אתם סבורים כי שיש קוריאן הוא שמתאים לשימוש שלכם במטבח, חברת Rafael תעשיות שיש למטבח תסייע לכם למצוא את הדגם המושלם עבורכם. שיש קוריאן של Rafael תעשיות שיש למטבח הוא /שיש מעוצב ומלוטש היטב, המאפשר שילוב קל ונוח בכל מטבח. השיש ייעודי עבור מי שמחפש ניקיונות קלים באופן מורגש, ללא שימוש בכלי ניקוי כבדים וממושכים. בתחום זה, קוריאן היא ממש חלוצה. היא מאפשרת הסרת לכלוכים, כולל את הדביקים במיוחד, באמצעים קלים מאד, עם מטלית וסבון כלים סטנדרטי. לכן, משתמשי מטבח כבדים ודאי יתעניינו ברכישת שיש קוריאן, כדי לאפשר תמורה זו ללא קושי.