קיסטון הוא אחד ממשטחי השיש המיוחדים ביותר והיעילים ביותר עבור קשת רחבה של דרישות שימוש. הוא חומר קוורצי ברמה של 93% וניחן בתנאי עמידות נדירים. אמנם הוא לא עמיד בכל מפגע ומפגע, אך יש כמה נקודות שרוב ציבור משתמשי המטבחים מאד ישמח להתבשר אודותן.

דגמי שיש קיסטון - K-STONE

דגמי שיש קיסטון - K-STONE

עמידות בפני שריטות

אחד החששות הכבדים ביותר של משתמשי שיש למטבח הוא היום בו הוא יישרט. עם קיסטון? זה פשוט לא יקרה. עמידות נחרצת בפני שריטות גם אם משתמשים בסכינים חדות. זהו אמנם לא ייעודו של המשטח, אבל בעיצומה של הכנת סלט כשכל משטחי העץ הניידים מלאים עד אפס מקום, חיתוך ישירות על משטח הקיסטון שלכם לא יפגום בו. תמורה זו מסייעת במיוחד לחובבי הסלטים, הפירות והירקות בכלל, שכן הם יכולים לבצע את החיתוך ללא חשש לפגיעה בתשתית השיש.

לא משאיר כתמים

יש המכנים משטח זה כמיקרופייבר של המטבחים. הוא מתנהג בדיוק כמו בד זה ולא משאיר כתמים גם כשמדובר בחומרים שידועים כמכתימים מאד: אבקת סוכר, אבקת אפייה, כורכום, פפריקה, ועוד. החוויה הלא נעימה של כתם צהוב, כתום לבן, כתם שמן בצבע מוזהב וכד' פשוט לא תחזור על עצמה. המשטח ייראה נקי גם אם הוא לא באמת נקי. כמובן שזה לא תחליף לניקיון פיזי, כי יש לשמור על תנאי הסניטציה, עליהם נדון בפרק הבא.

סניטרי והיגייני מכל בחינה

שיש למטבח קיסטון הוא שיש סניטרי והיגייני. כלומר לא זו בלבד שהוא לא מכתים אלא מציג מראה נקי, הוא באמת נקיץ הפגיעה של שמן, אבקות ותבלינים כפגיעה מזהמת היא מינימלית כשמדובר על שיש קיסטון. הוא פשוט נשאר נקי ברוב המקרים, כשיש צורך בפעולת ניקיון קלה ביותר כדי להחזיר את המשטח לרמת ניקיון מלאה ללא נקודות דביקות או לא היגייניות אחרות.

עיצוב של שיש קיסטון

עיצוב שיש למטבח קיסטון ניתן לביסוס על מגוון גוונים ותצורות, חלקות, מחוספסות, דו גוניות וחד גוניות. מאד מומלץ לבחור בעיצוב הנדרש למטבח שלכם. אם זהו מטבח משופץ וחסר השיש החדש, עבדו עם הדמיית מחשב של חנות מטבחים. אם מדובר במטבח חדש, שקדו ותכננו כיצד ייראה השיש. ניתן להיוועץ עם חנות שיש למטבחים במידת הצורך.

Rafael תעשיות שיש למטבח שיש קיסטון איכותי לכל מטבח

Rafael תעשיות שיש למטבח משווקת שיש קיסטון לכל סוגי המטבחים. החברה עובדת עם משטחים עבים למטבחים גדולים ומשטחים דקים למטבחים הקטנים ומשלימה את העיצוב בכל מטבח באופן מרשים במיוחד. עם שיש למטבחים קיסטון גם אתם נהנים מכל התמורות החדשות בעיצוב המטבח ופורסים לפניכם חדר עיבוד מזון מן האגדות ברמה העיצובית. Rafael תעשיות שיש למטבח ממליצה על שיש זה לחובבי ההיגיינה והסניטציה, לחובבי הניקיון, לאלו שמעוניינים להפוך את ריטואל הסרת הכתמים לנחת העבר ולכל מי שמחפש עיצוב שיש יוקרתי במיוחד עבור המטבח שלו. שיש קיסטון מטעם Rafael תעשיות שיש למטבח יספק למטבח שלכם את כל הליטושים האפשריים כחדר מרהיב עין